Czytania z dnia
2021-04-15 - Czwartek
Stary lekcjonarz
Nowy lekcjonarz
2021-04-16 - Piątek
Stary lekcjonarz
Nowy lekcjonarz
2021-04-17 - Sobota
Stary lekcjonarz
2021-04-18 - Trzecia Niedziela Wielkanocna
Stary lekcjonarz
Partnerzy
Polecane linki
I Czytanie
https://www.biblijni.pl/czytania/10539_czytanie_z_dziejow_apostolskich.html
Dz 13, 46-49 Apostołowie zwracają się do pogan
Czytanie z Dziejów Apostolskich
Paweł i Barnaba powiedzieli do Żydów: «Należało głosić słowo Boże najpierw wam. Skoro jednak odrzucacie je i sami uznajecie się za niegodnych życia wiecznego, zwracamy się do pogan. Tak bowiem nakazał nam Pan: „Ustanowiłem Cię światłością dla pogan, abyś był zbawieniem aż po krańce ziemi”».
Poganie słysząc to radowali się i wielbili słowo Pańskie, a wszyscy, przeznaczeni do życia wiecznego, uwierzyli. Słowo Pańskie rozszerzało się po całym kraju.
Oto Słowo Boże.
Wsparcie
Modlitwa na dzisiaj
Aktualności
2021-03-23
Idziemy za ciosem, dziś kolejna Księga Starego Testamenu - Mądrość Syracha, zapraszamy do odsłuchu.
2021-03-22
Miło nam poinformować, że właśnie została udostępniona Księga Mądrości. To pierwsza nowość tej wiosny, a będzie ich jeszcze kilka. Owocnego odsłuchu.
2020-12-31
"Księga Przysłów" gotowa! Została udostępniona kolejna księga Starego Testamentu, jest dostępna pod adresem:
2020-08-27
Kochani, pragniemy poinformować, że Księga Psalmów jest już kompletna, dziś dodaliśmy Psalmy od 106 do 150.Kolejne księgi są już nagrane i postaramy się je regularnie przygotowywać i dodawać.2020-04-29
Kochani, jak zapewne wielu z Was zauważyło, w ostatnich dniach wystąpiło drobne spowolnienie niektórych funkcjonalności w naszym serwisie. Jest to spowodowane ogromną popularnością serwisu w ostatnim czasie, co przekłada się na obciążenie naszych serwerów. Obecnie jesteśmy na etapie rozbudowy infrastruktury serwerowej, co pozwoli na przyspieszenie serwisu oraz przyjęcie jeszcze większej ilości odwiedzających.Zmiany związane będą z dużo większymi kosztami utrzymania serwisu, dlatego postanowiliśmy uruchomić kilka przestrzeni reklamowych na naszej stronie, gdzie będzie można wykupić przestrzeń dla swojej firmy i tym samym wesprzeć dzieło serwisu www.biblijni.plMożna nas również wspierać przez serwis Patronite https://patronite.pl/biblijniZapraszamy i dziękujemy za wyrozumiałość.